لوگوی شرکت کوشا فراز مهر
روند اخبار

دانشگاه های برتر اونتاریو در رشته‌ی پرستاری

 

برای بیشتر دانشجویان، انتخاب یک دانشگاه تنها یک تصمیم‌گیری مبتنی بر یک عامل تک نیست.

 

شهرت آکادمیک دانشگاه یا فرهنگ محیط دانشگاه به تنهایی معمولا به اندازه‌ی کافی متقاعدکننده نیستند – برای تعیین مناسب بودن یک دانشگاه، باید عوامل بیشتری را مد نظر قرار داد.

بنابرین در این بخش، بهترین دانشگاه‌ها برای رشته‌ و تخصص‌ پرستاری بر اساس رتبه‌بندی مک‌لین (Maclean) در سال ۲۰۱۷ عنوان شده اند:

 

دانشگاه وسترن

دیدگاه دانشگاه وسترن نسبت به آموزش پرستاری، ترکیبی بی‌نقص از تئوری، یادگیری مورد محور و آموزش بالینی شبیه‌ سازی‌ شده است. کارآموزی‌ها به دانشجویان این فرصت را می‌دهد تا در بیمارستان‌ها کار کنند و قبل از فارغ‌ التحصیل شدن، تجارب کاری ارزشمندی کسب کنند.

 

 

دانشگاه اوتاوا

دانشگاه اوتاوا در رده‌ی چهلم ۲۰۰ دانشکده‌ی پرستاری برتر فهرست شده در رتبه‌بندی جهانی QS در سال ۲۰۱۷ قرار دارد. تعهد این دانشگاه به تحقیق و برتری تحصیلی، آن را به یکی از پیشروان صنعت بهداشت و درمان تبدیل کرده است.

 

 

دانشگاه کوئین

دانشگاه کوئین، ۷۵ سال است که رشته‌ی پرستاری را به شکلی باکیفیت ارائه کرده است. این دانشگاه، برنامه‌های نوآورانه‌ای را عرضه می‌کند که با این رشته‌ی در حال تکامل پیوسته انطباق دارد و همچنین، فرصت‌های کاریابی متعددی برای دانشجویان فراهم می‌کند.

 

 

دانشگاه مک‌ مستر

مک‌ مستر در زمینه‌ی یادگیری برپایه‌ی حل مساله، که این یادگیری، که شامل روش‌های خودگردان در گروه‌های کوچک می‌شود، از دانشگاه‌های پیشرو در آموزش پرستاری محسوب می‌شود. این دانشگاه به نرخ قبولی ۹۰ درصدی فارغ‌ التحصیلان خود در آزمون پرستاری ثبت‌ نامی کانادا می‌بالد.

 

 

دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو، به لطف محققان برتر خود در رشته‌ی پرستاری، آزمایشگاه‌های مدرن، و تحقیقات نوین خود در میان بهترین دانشکده‌های پرستاری در جهان قرار دارد.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله

kushafaraz@gmail.com

بدون نظر

پیام بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.