لوگوی شرکت کوشا فراز مهر
روند اخبار

آشنایی با لینکدین بزرگترین و مهمترین شبکه اجتماعی جهان

 

بزرگترین و مهمترین سایت شبکه اجتماعی لینکدین Linkedin رتبه ۱۲ در جهان را داشته و متخصصان زیادی در آن عضو هستند.

 

هرگاه شما از خود توانایی های زیادی را روی آن قرار دهید مورد توجه افراد دیگر قرار می گیرد.

 

آنچه را می خواهید بنویسید

به تیتر گذاشتن روی این سایت دقت کنید و چیزی را یادداشت کنید که می خواهید به آن برسید نه شغلی که در حال حاضر در آن هستید. همچنین شغل خود را توضیف کنید و به زبان تفسیر نام ببرید تا بتوانید گزینه های بهتری دریافت کنید.

 

تصویر درست

یکی دیگر از مسایلی که درگیر آن هستید قرار دادن عکس مناسب است، در واقع بخش اعظمی از کار به تصویر شما بستگی دارد و در نظر اول توجه را جلب می کند. عکس باید بدون نقص و عیب و فیس کاملا هویدا باشد.

 

فعال باشید

باید همیشه بخش فعالیت های خود را بروز نگاه دارید در نتیجه بهتر است با به اشتراک گذاشتن لینک های مناسب آنرا باز نگاه داشته و توجه ها را جلب کنید. این سایت مانند دیگر شبکه های اجتماعی برای بیان درونی های شما نیست بلکه معرف شماست.

 

کوتاه اما شیرین!

تجربیات کاری خود در زمینه های مختلف را به زبان انگلیسی و بصورت کاملا مختصر و جذاب در اختیار دیگران بگذارید.

 

متفاوت باشید

سعی کنید بهترین تجربیات موجود را با ذکر تمامی جزئیات ان را در لینکدین معرفی کنید و از بهترین مشاغل و دستاوردهایی که داشته اید تعریف کنید.

 

بیشتر نشان دهید

قرار دادن فعالیت های داوطلبانه و مشاغلی که از ان کسب درآمد داشته اید و اشتراک آن کار درستی نیست در نتیجه بهتر است که هریک را جداگانه قرار دهید. البته این را نیز بدانید که اشتراک هر چه بیشتر فعالیت های داوطلبانه بیشتر برای شما مفید خواهد بود.

 

دریافت توصیه های خوب

همیشه بدنبال کسب تجربیات بیشتر باشید تا در ادامه بتوانید حمایت و اعتبار بیشتری را کسب کنید، افراد موفق همیشه از تجربیات دیگران در پیشبرد مشاغل خود استفاده می کنند شما هم جزوی از آنها باشید.

 

متصل باشید

برای موفقیت بیشتر بهتر است در بیشترین و مهمترین شرکت و موسسات عضو باشید تا به چشم بیاید.

 

با همه در ارتباط باشید

برای گسترش و توسعه فعالیت ها و بهتر شدن بهتر است با کارفرماها بصورت کاملا حرفه ای وارد گفتگو شوید. برای موفق تر بودن با کسانی که نمی شناسید آداب را هنگام صحبت رعایت کنید.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله

kushafaraz@gmail.com

بدون نظر

پیام بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.